Zprávy

Zahájení přípravy družstva mužů na sezónu 2008-09

15/07/08 Kategorie: Zprávy Autor: Vladimír Haber

21.7.2008 začíná druhá část přípravy družstva mužů na nový ročník ZUBR EXTRALIGY. Družstvo se sejde v Třemošné, kde na místním hřišti a v okolních lesích absolvuje první dny kondiční přípravy.

Od 24.7. do 27.7. se náš tým přesune do Nové Vsi pod Přimdou, kde budeme pokračovat v kondiční přípravě. V družstvu došlo k několika změnám. Tureček a Klíma odešli do německého Plauenu, Houdek odchází do Košutky, odkud se naopak vrací Uhlář, Áda Blecha ukončil svoji bohatou házenkářskou karieru. Z HC Plzeň přišel talentovaný, teprve 16-ti letý Škvařil. V začátku přípravy budou chybět dorostenečtí a juniorští reprezentanti Bečvář, Pich, Linhart, Škvařil a Vinkelhöfer,kteří se připravují na ME dorostenců v České republice a juniorů v Rumunsku. Do kádru,který se bude v průběhu srpna zužovat,byli zařazeni tito hráči:

Kurial, Broško, Zeus, Vinkelhöfer, Danielka, Šik, Klekner, Škvařil, Cvikl, Bečvář, Soukup, Kalaš, Koranda, Knakal, Uhlář, Linhart, Zoubek, Schut, Pich. Šetlík,který je po zranění kolena, bude působit jako asistent trenéra a postupně podle zdravotního stavu, se zapojí i do přípravy mužstva.

Trenér družstva Vláďa Haber

 

 

Další stránka: Sezóna 2019/2020