Zprávy

Zahájení přípravy na sezónu 2008-09

03/06/08 Kategorie: Zprávy Autor: Luboš Zoubek

V pondělí 9.6.2008 začíná příprava družstva mužů, juniorů a starších dorostenců na další sezónu. V našem oddíle došlo k několika podstatným změnám.

Družstvo mužů, stejně jako v minulém ročníku, povede trenér Vladimír Haber. Jeho asistentem se stal Martin Šetlík, který současně s Romanem Willem povede družstvo staršího dorostu a juniorů. Družstvo juniorů bude hrát II.ligu a mohou v něm startovat hráči do 21 let a 3 hráči do 25 let. Starší dorost bude startovat v I.dorostenecké lize staršího dorostu. Mladší dorost, který započne se svoji přípravou později a bude startovat v I.lize mladšího dorostu, povedou stejně jako v minulé sezóně trenéři Michal Tonar a Pavel Touš. Vedoucím trenérem SCM je Pavel Čejka, stává se zaměstnancem ČSH, a jeho povinností je zabezpečovat po všech stránkách přípravu 15ti vytipovaných jedinců z mladšího a staršího dorostu kteří budou zařazeni do systému SCM.

Celá žákovská složka byla převedena do Talentu Plzeň. Již delší dobu jsme přemýšleli, jak zkvalitnit přípravu žákovských družstev, a to nejen co se tréninkových jednotek týče, ale i tréninkového zázemí. V žádném případě nechci zpochybnit dlouholetou práci pí. Osuské, které prošli pod rukama hráči, kteří se dnes prosazují i v nejvyšší soutěži. Ale nemůžeme se zastavit a musíme jít dál. Všichni dnes víme, že jak oddíl nemá svoji mládež, tak nemůže obstát v dnešní konkurenci.

Věříme, že všechny tyto změny povedou ke zkvalitnění práce v našem oddíle.

 

Předseda oddílu házené Luboš Zoubek

Další stránka: Sezóna 2019/2020