Zprávy

Exhibice ZUBR Extraligy - Lokomotiva v nominaci

22/12/07 Kategorie: Extraliga muži ČR (2007/2008) Autor: Vojtěch Šik

Český svaz házené ve spolupráci s marketingovou agenturou RC Sport a společností CS Handball pořádají Galavečer házené spojený s házenkářskou exhibicí, na kterou jsou srdečně zváni všichni příznivci české házené.

Dnem „D“ byl určen pátek 11. ledna a to s ohledem na to, že na akci tak budou moci být přítomni všichni reprezentanti České republiky. Ti totiž v sobotu 12. ledna odlétají ke dvěma přátelským utkáním na Island, která jsou poslední fází přípravy na Mistrovství Evropy 2008.
Galavečeru bude předcházet exhibiční utkání Západ – Východ. Týmy budou tvořeny výhradně ze zástupců české nejvyšší soutěže ZUBR Extraligy. Dějištěm bude sportovní hala Sparty Praha a začátek zápasu je naplánován na 17:30 hod.

Celou exhibici i následný Galavečer bude zaznamenávat Česká televize a sestřih z tohoto slavnostního dne bude odvysílán v sobotu 12. ledna.

A nyní již k samotným nominacím, které vás určitě zajímají nejvíce.

Tým Západu byl složen z týmů Plzně, Třeboně, Lovosic, Dukly, Jičína a Hustopečí, tým Východu z týmů Karviné, Frýdku-Místku, Zubří, Bystřice pod Hostýnem, Hranic a Kopřivnice. Ještě před tím než začne všeobecná diskuze o složení jednotlivých družstev tak podotýkám, že úkolem trenérů mělo být složit týmy tak, aby mělo zastoupení každé družstvo ZUBR Extraligy.

V neposlední řadě je potřeba zdůraznit, že Karviná se akce na vlastní žádost nebude účastnit, neboť má herní soustředění. K dalším změnám došlo v nominaci týmu Západu, neboť do Polska v termínu akce odjíždí tým Jičína a z něj vybraní hráči se tak exhibice nebudou moci zúčastnit.

Nominace Západu:
Trenér :
Vojtěch Srba
Brankáři: Luděk Kylíšek (Lovosice), Kurial Lukáš (Plzeň)
Pravá křídla: Jahoda Marek (Hustopeče), Rams Petr (
Dukla Praha)
Spojky: Stehlík Jan (Dukla), Landa Jan (Dukla), Motl Jiří (Lovosice), Kratochvíl Tomáš (Lovosice), Tůma Marek (Dukla), Šik Vojtěch (Plzeň)
Levá křídla: Jablonka Tomáš (Lovosice), Bicek Jan (Třeboň)
Pivoti: Šetlík Martin (Plzeň), Straka Václav (Dukla)


Nominace Východu:
Trenér : Ivan Hargaš
Vedoucí týmu: Jaromír Petřek (Zubří)
Brankáři: Jakub Krupa, Milan Malina (Zubří)
Pravá křídla: Číp Tomáš (Zubří), Toms Martin (Frýdek-Místek)

Levá křídla: Hrstka Jakub (Zubří)

Spojky: Hradil Michal, Rostislav Brůna, Hojník Daniel (Hranice), Randýsek Štěpán, Kulišťák Jakub, Hrstka Martin (Zubří)

Pivoti: Titkov Andrej (Zubří), Říha Tomáš (Zubří), Kovařík Radim (Bystřice p./Hostýnem)

Další stránka: Sezóna 2019/2020