Sezóna 2010/2011

Nový modul interní komunikace

23/05/11 Kategorie: Sezóna 2010/2011 Autor: Vojtěch Šik
Od 11.4.2011 bude spuštěn zkušební provoz nového modulu systému handball.net, ve kterém již úspěšně fungují moduly jako je Matrika nebo Soutěže. Více informací najdete v článku.

Nový modul bude v systému handball.net veden pod názvem Interní komunikace a bude pracovat na principu datových schránek. Zkušební provoz tohoto nového modulu bude probíhat do konce této sezóny s tím, že od sezóny 2011/2012 by měl být již právoplatným způsobem komunikace.

Jedná se o komunikaci směrem od ČSH, resp. OSH, ke klubům sdruženým v Českém svazu házené. Jeho snahou je postupné odbourání zasílání většiny dokumentů směrem k oddílům prostřednictvím klasické nebo elektronické pošty. Všechny důležité informace se tak dostanou přímo ke klubovým redaktorům, kteří mají přístup ke schránce klubu.

Jednat se bude např. o informace zasílané ze Soutěžní komise, z Komise reprezentační, Trenérsko-metodické atd.

Tak jak jsme vás před časem informovali, rozběhl se na konci této sezóny zkušební provoz nového modulu systému handball.net, který nese název interní komunikace. Slouží především pro komunikaci ze strany ČSH směrem k oddílům a ty již také mají ve svých schránkách první důležité zprávy.

Minulý týden byla na všechny kluby sdružené v ČSH zaslána informace o možnosti nákupu zvýhodněných vstupenek na Galavečer ČSH, který se koná v polovině června v Praze.

Včera pak na všechny kluby odešla velmi důležitá zpráva týkající se konference ČSH, která se uskuteční ve stejný termín, tj. 11. června 2011 v Praze. Všechny kluby ve svých schránkách naleznou jednak pozvánku a důležité pokyny ke konferenci, jednak odkazy na dokumenty, které budou v rámci konference projednávány. Připomínáme, že interní komunikace v příští sezóně ZCELA nahradí elektronickou poštu a oddíly tak budou zprávy ze všech komisí a složek ČSH dostávat již tímto způsobem!

Žádáme tímto zodpovědné zástupce/organizační pracovníky klubu, aby pravidelně kontrolovaly schránky svého oddílu!