Zprávy

Zásadní změna www.stránek Českého svazu házené

24/07/09 Kategorie: Zprávy Autor: Vojtěch Šik

Český svaz házené upozorňuje všechny čtenáře, kteří jsou příznivci internetové adresy www.chf.cz, že k poslednímu červencovému dni přestanou být aktualizované současné internetové stránky svazu. Zároveň se od 1.srpna můžete těšit na stránky zbrusu nové, které na stejné adrese přinesou nejen novou grafiku, novou strukturu, více informací, ale i některé zajímavé novinky.

Důvodem vytvoření nových internetových stránek nebylo pouze vylepšení designu stránek, ale především možnost propojit nové internetové stránky s právě dokončeným systémem Handball.net. Ten umožňuje získat kombinací informací z databází členské základny, soutěží, reprezentačních utkání a akcí velké množství informací a tvůrci nových stránek toho bohatě využili.

Svoji novou kapitolu existence nezačínají jen stránky Českého svazu házené, ale i stránky oblastních svazů házené, které jsou postaveny na obdobných principech a designu. A tak i zájemci zejména o oblastní soutěže se mohou těšit na stejnou informační porci (zejména o soutěžích). Nové stránky nebudou tvořeny jen administrátory jednotlivých stránek, ale jeho součástí jsou i kluboví redaktoři, kteří budou jako zadavatelé prvotních údajů soutěží jejich součástí a jejich rychlost a přesnost bude důležitá, abyste se vy čtenáři mohli obratem dozvědět maximum informací. Zajímavou novinkou bude i to, že každý hráč či hráčka, který nastoupil k jakémukoliv mistrovskému utkání, bude mít internetových stránkách svoji vizitku. Více se dozvíte na začátku srpna v článku, který vás provede naší novou internetovou stránkou. Některé novinky z pochopitelných důvodů nebudeme prozrazovat, protože by pak nebyly pro vás překvapením.

Nové stránky ČSH budou spuštěny 1. srpna, nezapomeňte si tedy k tomuto datu zadat do oblíbených webových stránek adresu www.chf.cz (veškeré předchozí přesměrování budou zrušena). Současná adresa bude i nadále fungovat, ale nebude již aktualizována a najdete ji na adrese www.old.chf.cz . Věříme, že se vám nové stránky budou líbit!

Nové internetové stránky oblastních svazů najdete od 1.srpna na níže uvedených adresách. Ne všechny oblastní svazy však nové stránky připravily, ale většina oblastním redaktorům zhruba měsíc pracovala na jejich podobě a testovala systém Handball.net. Takže pokud se vám budou nové oblastní stránky líbit, tak je to rozhodně i jejich zásluha. 

- Praha - www.psh.chf.cz

- Střední Čechy - www.stcsh.chf.cz

- Západní Čechy - www.zcsh.chf.cz

- Jižní Čechy - www.jcsh.chf.cz

- Severní Čechy - www.svcsh.chf.cz

- Východní Čechy - www.vcsh.chf.cz

- Jižní Morava - www.jmsh.chf.cz

- Severní Morava - www.svmsh.chf.cz

- Střední Morava - www.stmsh.chf.cz

Další stránka: Sezóna 2019/2020