Kalendář


Ne 14. Březen 2010 09:00
Západočeská liga muži (2009/2010)

6. ročník Memoriálu Ivo Karla

pořádá "C" družstvo mužů
Odehráli jsme další ročník Memoriálu Ivo Karla. Tento byl již šestý v pořadí a zařadil se mezi vydařené sportovní akce. Turnaj byl v předcházejících ročnících organizován výhradně pro "staré gardy", letošní byl však již otevřený pro všechny věkové kategorie. Řady "starých pánů" z rozličných důvodů řídnou a tak uspořádat samostatný turnaj pro tuhle věkovou kategorii se ukazuje jako nereálný a nerealizovatelný. Posláním tohoto memoriálu je vzpomínka na kamaráda a spoluhráče a zahrát si v uvolněné atmosféře naši oblíbenou házenou. Všichni zúčastnění bez ohledu na věk prokázali "statečná srdce" a velkou chuť do hry. Pro některá družstva to tak byla vítaná herní příprava před nadcházející jarní částí soutěže,pro některá kvalitní tréninková příprava. Byli jsme tak svědky mnoha hezkých házenkářských okamžiků, několika krásných kombinací a i pár exelentních akcí. Mnohem více jsme však viděli nepodařené "kousky" a to ode všech družstev. To však samozřejmě nebylo zapříčiněno nešikovností či neohrabaností, ale přemírou snahy.
Přestože se všechna utkání nesla v přátelském duchu, vyhrát chtěli všichni a tak se bojovalo vždy až do závěrečného hvizdu rozhodčích. Družstva tak sehrála svoje utkání ve skupinách a turnaj gradoval zápasy o umístění. Vrcholem bylo finále samotné.Vítězi se tak nakonec stali všichni včetně Martina Rybáka - jediného zraněného (krevní výron v kotníku). Pro fanatické statistiky uvádíme :
1. HK Slávia VŠ Plzeň
2. TJ Lokomotiva Plzeň "B"
3. TJ Lokomotiva Plzeň "C"
4. TJ Tatran Třemošná
5. TJ Sokol Košutka Plzeň
6. Ivo Karel team
Nejúspěšnějším střelcem se stal Václav Kuták z družstva TJ Lokomotiva Plzeň "C" s 18 brankami, nejlepším brankařem byl vyhlášen Václav Hajšman, který velmi dobře chytal vždy tam, kde ho byla třeba.
Nejúspěšnějším střelcem se stal Václav Kuták z družstva TJ Lokomotiva Plzeň "C" s 18 brankami, nejlepším brankařem byl vyhlášen Václav Hajšman, který velmi dobře chytal vždy tam, kde ho byla třeba.
Poděkování a uznání patří i trojici rozhodčích: Zdeněk Duchaň, František Koželuh, Václav Vaník. Ti řídíli všechna utkání s bravurou, nadhledem i pochopením pro některé hráčské chybičky.
Perfektní práci již tradičně u stolku časoměřičů odvedla Jana Wildtová se svým "mladým" pomocníkem Martinem Kozlem Jakešem.
Věříme, že se podaří zorganizovat i příští ročník a uctíme tak důstojně památku Ivo Karla.

Fotografie naleznete v sekci Fotogalerie .

Předchozí stránka: Plzeňská liga muži (2019/2020)
Další stránka: Statistiky