Ne 17. Září 2017 16:30
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2017/2018)

TJ Lokomotiva Plzeň "A" - TJ SK Praha 4

31 : 28 / 19 :15

I ve druhém utkání tohoto soutěžního ročníku jsme měli pomyslnou výhodu domácího prostředí. Naším soupeřem bylo házenkářskými osobnostmi protkané družstvo Prahy 4. Začátek utkání byl v režii Lokomotivy, která se rychlými přechody druhé vlny a pozornou obranou dostala do vedení 8 :3. Hosté však podle očekávání nesložili zbraně a trpělivou hrou skore srovnali a dokonce se ujali vedení 13 :12 (21.minuta). Domácí se opět zkoncentrovali a v poločase odcházeli do kabin s náskokem 4 branek. Druhý poločas byl oboustranně nervozní, ale domácí si stále udržovali mírné vedení, které udrželi až do konce.

Hosté disponovali vyrovnanějším širším kádrem, který na pivotu posílil ještě Jan Brabec. Jeho poziční hra, práce pro spojky a spolupráce s nimi byla příkladná. Družstvo domácích se tradičně opíralo o svoje zkušené hráče Turečka, Šika a Zeuse. Zcela výjimečný střelecký galakoncert předvedl Zdeněk Danielka, který zatížil konto soupeře celkem 16ti brankami. Samozřejmě, že lepší tréninková morálka by domácím přinesla i lepší herní projev a více radosti ze hry.