Plzeňská liga muži (2012/2013)

TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy

26 : 23 / 12 : 14

Vítězství na závěr.

V posledním utkání podzimní části tohoto soutěžního ročníku hostila v hale 2. Lokomotiva svého letitého rivala ze Šťáhlav. Utkání nemělo favorita. Domácí podávají poměrně nevyrovnané výkony a tak hrstka věrných diváků mohla jenom doufat, že bude svědkem zajímavého utkání. Jejich očekávání se však naplnilo měrou vrchovatou. Počáteční minuty zápasu byly velmi vyrovnané, domácí předváděli pohlednou házenou, hosté těžili z vysoké produktivity svojí střelby. Poločas tak po zásluze skončil dvoubrankovým vedením hostí. Ti na začátku druhého poločasu svoje vedení dokonce navýšili na varující rozdíl čtyř branek 13 : 17. Pak však nastal nevídaný zvrat. Branku Lokomotivy téměř neprodyšně zavřel střídající Martin Perník, její hráči zkoncentrovali obrannou činnost, v útočné fázi zlepšili pohyb, zrychlily přihrávky. Přehrávali tak šťáhlavské a šňůrou osmi branek strhli vedení a vývoj zápasu na svojí stranu. V závěru již s přehledem svoje vedení kontrolovali a po zásluze zvítězili.

7. kolo - A 28, rozhodčí: Měšťánek - Vimr

Podzimní zápasy nebyly vždy povedené. Hráči však vždy bojovali a na hřišti odevzdávali svoje maximum. Děkujeme.