Út 6. Říjen 2009
I. liga starší dorostenci (2009/2010)

TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Jiskra Třeboň

29 : 22 (13:9)

Druhé utkání v domácím prostředí se hrálo v tréninkové hale,kde mužstvo netrénuje,tudíž se dá říci,že v tomto případě role domácího prostředí byla nepodstatná.Na toto byli hráči upozorňováni,ale obavy se vyplnily a úvod utkání domácím opět nevyšel,stav byl během několika minut 0:2.Po úvodním rozkoukání se hráči pomalu dostávali do tempa,ale díky dobře chytajícímu hostujícímu brankáři skore ve prospěch domácích nenarůstalo a hosté neustále drželi přijatelný výsledek.Obrázek hry ve druhém poločase byl totožný s prvním,hosté hráli v klidu a trestali každou nepřesnost domácích,kteří často hráli v oslabení.Nakonec se přece jen projevila hráčská kvalita a domácí vybojovali 2 povinné body.V družstvu Loko dostali příležitost všichni nominovaní hráči k utkání a svým přístupem a výkonem nezklamali.K dalšímu těžkému utkání zajíždějí hráči do Bohunic a proto prosíme rodiče o pomoc s přepravou k utkání auty.

Sestava a branky:Pich,Hurt

Fremr 3,Duspiva,Fric 1,Šperl 1,Král 1,Strýc 2,Kulíšek 1,Škvařil 9,Vainer 2,Fronk,Holík 4,Tonar 5

Trenéři a vedoucí:Šetlík,Will a Raizl