Po 7. Září 2009
I. liga starší dorostenci (2009/2010)

HCB Jičín - Loko Plzeň 33 : 29 (18:13)

K prvnímu utkání odjížděli dorostenci s cílem předvést v Jičíně kvalitní hru a porvat se o výsledek na půdě jednoho z nejlepších družstev v soutěži.Po kvalitní letní přípravě byla nálada bojovná,podpořená dobrými výsledky v přípravě. Začátek utkání však rozhodl o výsledku celého utkání.Než se hráči rozkoukali,bylo skore 10:4.A tento rozdíl byl až do poločasu.

V kabině byli hráči upozorněni na chyby,kterých se v začátku dopustili,hlavně musí zvýšit vlastní aktivitu a bojovnost,a s odhodláním zvrátit utkání vstoupili do 2.poločasu.Zvýšenou bojovností a aktivitou,pomalu začali smazávat náskok domácích,kteří znervozněli a výsledek utkání byl do poslední  vteřiny otevřen.Jen díky vlastní nedisciplínovanosti se připravili o vyrovnání,či vítězství,kdy neproměnili šance nebo hloupým vyloučením se sami připravili  šanci odvést si dobrý výsledek.Utkání bylo velmi kvalitní,bojovné což potvrdili i domácí fanoušci.

Sestava a branky:Misař,Hurt

Škvařil 9,Fric,Fremr 2,Vainer 2,Lenk,Strýc 5,Fronk,Touš 1,Tonar 3,Holík 5,Kulíšek

Trenéři a vedoucí:Šetlík,Will a Strýcová