I. liga starší dorostenci (2008/2009)

Karviná - Loko Plzeň

32 : 24 ( 17 : 11 )
Karviná - Loko 32:24 (17:11)
V zápase vynikající úrovně zvítězili domácí hráči,kteří byli v zápase favoritem,neboť doposud
nepoznali hořkost porážky.Hráči Loko jim svým výkonem byli po celý zápas rovnoceným
soupeřem.Ve 20 minutě 1.poločasu Loko vedlo 11:10,ale tech.chybami dovolilo domácím
otočit skore.
Ani rozdíl ve skore neodpovídá dění na hřišti,neboť hosté bojovali do poslední vteřiny
o výsledek a jen díky "hluché" desetiminutce na konci prvního poločasu domácí odskočili na rozdíl
6 branek,a toto manko se hostujícím hráčům již nepodařilo smazat.
Za výkon,nasazení a bojovnost lze pochválit celé družstvo,a nelze si než přát,aby na tento výkon