ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Jiskra Třeboň - Loko Plzeň

30 : 32 ( 14 : 18 )

Důležité a zasloužené body z Třeboně.

V důležitém utkání, pro obě družstva téměř klíčovém, jsme zaslouženě získali oba body. Hlavně v prvním poločase jsme předvedli disciplinovaný výkon a od desáté minuty jsme byli pány na hřišti. Vyplatila se nám pečlivá příprava na toto utkání a to jak teoretická, tak i praktická. Ve druhém poločase jsme zbytečně brzy začali hrát na jistotu, chyběl větší tlak v útoku a domácím se podařilo šest minut před koncem vyrovnat na 27 : 27. Pak jsme se vrátili ke hře která platila na soupeře po většinu zápasu a během tří minut byl stav 31 : 27 a o výsledku a  zisku dvou bodů bylo rozhodnuto. Toto vítězství nás posunulo opět blíže k PLAY OFF. Teď nás čekají dva nejlepší celky Zubr Extraligy. V sobotu 28.2. od 17.00 hod. Zubří na naší palubovce a o týden později nás čeká cesta do Prešova.