So 4. Říjen 2008 15:00
I. liga starší dorostenci (2008/2009)

HK Lovosice - Loko Plzeň

28 : 30 ( 16:16 )

Hráči Loko odjížděli do Lovosic s posilou A-týmu Linhartem a hlavně odhodláním odčinit předchozí výsledky a dokázat sami sobě,že házenou hrát rozhodně umí.K tréninku hráči přistupují zodpovědně,a proto je jen otázka času,kdy se tréninkové návyky podaří přenést i do samotného utkání. Své odhodlání uhrát dobrý výsledek hráči přenesli i do úvodu utkání a brzy vedli 0:3,v dalším vývoji 1.poločasu 4:8,7:10.V polovině 1.poločasu se začali prosazovat i domácí hráči a pomalu začali náskok soupeře snižovat až na poločasových 16:16.

Na začátku 2.poločasu domácí vedli 23:18,přesto hosté se nevzdali a svým úsilým a přístupem k utkání byl stav v 50 min.utkání 25:25.Třemi rychlými góly hosté stav obrátili na 25:28  a tento náskok už si pohlídali do konce utkání a po zásluze zvítězili.Chlapce nutno pochválitza bojovnost a nasazení,neboť v utkání bojovali nejen se soupeřem,ale i s nepřízní rozhodčích.I přes tento fakt hráči dokázali sílu kolektivu,bojovnost a touhu vyhrát.Pochválit je třeba celé mužstvo za přístup  a nasazení.

Je třeba vyzdvihnout hráče Mezka,kterývstřelil 12 gólů,ze 12 stř.pokusů!!!!Tento hráč je velmi talentovaný,a věříme,že když naváže na své výkony i v trén.procesu,může z něho vyrůst platný hráč pro A tým.Je škoda,že má časté výpadky v tréninku bez udání důvodů,a když na tréninku je,čiší z něj touha se zlepšovat.V minulém zápase s Jičínem,Mezek kolektivu velmi chyběl,neboť právě z důvod výpadku tréninku nebyl k utkání nominován,tudíž oslabil mužstvo.Doufáme,že Pavel si toto uvědomil a bude pracovat poctivě,a v brzké době ukáže svůj talent v A mužstvu.Dále bych ocenil přístup hráče Linharta,který je hráčem A týmu,za něhož z disc.důvodu nemohl hrát a i přes to,že mohl odpočívat dojel za mužstvem ze svého bydliště a svým výkonem byl velkým přínosem pro tým.Někteří hráči by se z takového přístupu k mužstvu,trenérům měli vzít příklad,neboť pouze poctivým přístupem lze dosáhnout met nejvyšších.A Linhart patří k těm hráčům,který ví co chce v házené dokázat a proto rád uvítá každou příležitost ke zlepšení se a hlavně pomoci svým spoluhráčům,kamarádům.Chtěli bychom touto cestou upozornit na rozdílný přístup hráčů k tréninku,mužstvu,trenérům.

Sestava a branky a % úspěšnost střelby :

Misař 55 stř/27 zás.-51%,Pich 4/1-75%,

Mezek 12/12-100%,Linhart 7-47%,Vainer 4-29%,Jedlička 3-43%,Skočil 2-50%,Fronk 1-100%,Holík 1 -33%,Blumentrit,Lenk,Moule.