Zprávy

Handball Plus v novém formátu !

11/11/14 Kategorie: Zprávy Autor: Vojtěch Šik

Vedení Českého svazu házené rozhodlo, že od sezony 2014-2015 bude vydávat časopis Handball Plus v elektronické podobě. Tady je jeho první číslo. Jeho „náklad“ je vlastně neomezený, záleží jen na tom, kolik příznivců házené si ho stáhne a následně přečte.

„Vyšli jsme vstříc mladší generaci, která po papírových ‚novinách‘ netouží, ale tyto moderní formy jsou jí bližší,“ vysvětluje jeden z důvodů přechodu na elektronickou podobu Aleš Pospíšil, prezident Českého svazu házené. Otevřeně také říká, že svou roli sehrály i ekonomické důvody. „Ano, i my musíme nakládat s penězi obezřetně a proto jsme se rozhodli pro tuto podobu časopisu Handball Plus. Odpadají náklady na papír, tisk i distribuci,“ doplňuje Aleš Pospíšil.

„Svaz se však nevzdává ani papírové verze, připravíme ji k významným událostem. Takže v roce 2015 například k polovině června, kdy budou vrcholit kvalifikace žen pro světový šampionát 2015 a kvalifikace mužů o mistrovství Evropy 2016,“ říká generální sekretář Českého svazu házené Radek Bendl.

První a i všechna další čísla časopisu v elektronické podobě jsou ke stažení zde.

První a i všechna další čísla časopisu v elektronické podobě je ke stažení zde.
Další stránka: Sezóna 2019/2020