So 28. Únor 2009 18:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Strakonice - Loko Plzeň

26 : 21 ( 12 : 11 )

Opět obměněná sestava bez úspěšných střelců z minulé neděle (Mezek,Danielka= 20 gólů) a hráčů Křížka, Škvařila a Rybáka. Trenér měl naopak k dispozici "ostré spojky" Knakala a Kalaše. Bohužel oba tito hráči, kteří měli býti " palebnou silou" týmu, nedokázali splnit očekávání. Přesto naši hráči dokázali vést praktický celý první poločas (24.min. 11 : 10). Hlavní zásluhu na tomto stavu měl náš brankář Petr Foltýn, který měl vynikající úspěšnost zásahů ( 52 %)!

Ve druhém poločasu se soupeř dostal do vedení, naši hráči bojovali, ale bohužel žalostná střelba neumožnila utkání zvrátit v náš prospěch, přesto ještě v 21. minutě byl stav 20: 19.

Závěr utkání zvládli lépe domácí i díky vynikajícímu výkonu jejich brankáře.

Dalším faktorem, který měl rozhodující vliv na výsledek utkání byla neschopnost této sestavy realizovat silnou zbraň družstva v minulých zápasech - rychlý útok!( 3 realizované !).

Pochvalu za výkon zaslouží za první poločas brankář Foltýn a za celý zápas Sláma. Jen snaha ostatních tentokrát nestačila.

Ukazatele herního výkonu družstva :

Úspěšnost brankářů                  36%

Úspěšnost střelby                    36% !!

Počet technických chyb            10

Ukazatele herního výkonu hráčů:

Foltýn 38%

Vlnař   30%

Kalaš 5G 28% 1T, Sláma 6G 60% 1T, Šalom, Knakal 5G 29%, Hrabý, Štýs 1G 50% 2T, Fořt 0G 2 střely 1T, Sedláček 4G 40%