ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - HC Zubří

28 : 31 ( 14 : 18 )
V play off jsme skončili, ale nezklamali.

Ani ve druhém utkání play off jsme proti Zubří nevyhráli a protože se čtvrtfinále hraje jen na dvě vítězná utkání, jsme vyřazeni. Stejně jako v Zubří jsme podali dobrý výkon, ale na soupeře to nestačilo. Hlavně v útočné fázi předvedlo družstvo výbornou házenou. V úvodu utkání se nám nedařilo v obraně, po několika změnách ve složení obrané formace začala obrana fungovat a ve 12 minutě jsme se dostali do vedení 9:8. Zkušený soupeř však stačil ještě do poločasu upravit na 18:14 ve svůj prospěch. Celý druhý poločas byl velice vyrovnaný a škoda několika neproměněných šancí a technických chyb v samotném závěru, které nás připravili o možnost prodloužit si sérii . Přesto je nutno celé družstvo za obě čtvrtfinálové utkání pochválit. Družstvo určitě nezklamalo. Teď nás čeká souboj o 5. - 8. místo, kde budeme chtít uspět. Naším prvním soupeřem bude poražený z dvojice Hranice - Lovosice. Hraje se pohárovým způsobem na dvě utkání doma-venku. První utkání bude 18.4.2009 na naší palubovce. Další dvojici tvoří Jičín-Kopřivnice. Vítězové se pak utkají o 5.-6. místo, poražení o 7.-8.místo. Děkujeme všem našim fanouškům za obrovskou podporu a věříme, že nás přijdete povzbudit i v utkáních o umístění.