ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Legata Hustopeče - Loko Plzeň

27 : 25 ( 14 : 14 )
Nešťastná prohra v Hustopečích.
Po delší době jsme, až na nemocného Cvikla, nastoupili v kompletní sestavě. Začátek utkání se odehrál plně v naší režii. Hráči plnili taktické pokyny, hráli s maximálním nasazením a výsledkem bylo ve dvacáté minutě vedení o 3 branky. V závěru poločasu kdy jsme několikrát hráli v oslabení domácí vyrovnali na 14 : 14. Celý druhý poločas byl velice vyrovnaný, ale závěr vyšel lépe domácím kteří nakonec zvítězili o dvě branky. Škoda několika neproměněných šancí v závěru utkání které nás stály minimálně jeden bod. Přesto je nutno družstvo za jeho výkon, disciplinu a nasazení pochválit. Není mým zvykem hodnotit výkon rozhodčích ale tentokrát musím udělat výjimku. V rozhodujících momentech utkání jsme byli svědky několika rozhodnutích které nás poškodili a možná připravili o dva důležité body. Doufám, že to nebyl ze strany rozhodčích úmysl ale přesto musím konstatovat, že se jako družstvo cítíme velice poškozeni.