So 27. Září 2008 17:00
ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - Házená Legata Hustopeče

24 : 27 ( 15 : 13 )

Ani v dalším utkání, již ve třetím po sobě jdoucím, jsme body nezískali. Po vyrovnaných 20ti minutách hry jsme se dostali do poločasového vedení o dvě branky. I v druhém poločase jsme navázali na solidní výkon z poločasu prvního a po 13ti minutách jsme vedli již 22 : 16. Od této doby jsme hráli prakticky neustále v oslabení, několikrát i 4 proti 6 a soupeř toho využil a snižoval náš náskok. Čtyři minuty před koncem utkání hosté vyrovnali na 24 : 24 a v závěru, kdy jsme neproměnili několik dobrých šancí a ztratili zbytečně míč, strhli vítězství na svoji stranu. Našim hráčům nelze upřít snahu ale ve vypjatých situacích zatím chybí našim mladíkům zkušenosti a dopouštějí se i taktických chyb, zbytečná vyloučení a ztráty míče. Teď nás čekají družstva z popředí tabulky a pro nás bude velice důležité zvládnou tyto utkání tak, abychon neztráceli sebedůvěru a byli schopni předvádět výkony z prvních dvou zápasů.