Ne 23. Září 2007 13:00
I. liga starší dorostenci (SCM) (2007/2008)

TJ Lokomotiva Plzeň SCM - TJ Jiskra Lázně Třeboň

28 : 28 ( 10 : 16 )

V domácím prostředí jsme ztratili první bod. Již opakovaně jsme začali zápas špatně a nepřeměňovali jsme vyložené šance a rozchytali jsme brankáře soupeře. místo svého výrazného vedení jsme prohrávali 1 : 5. Naše slabá úspěšnost střelby a chyby v obraně zapříčinili stav po prvním poločase 10 :16. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý vývoj zápasu co se nám po zlepšené hře v obraně a trpělivému dotahování náskoku podařilo. Výrazně jsme zlepšily střelbu a v závěru jsme sahali po vítězství. Kluků patří poděkování za druhý poločas ale rozhodně se musí vyvarovat špatných začátků zápasů. pochvalu zaslouží Pavel Mezek, který nastoupil v sezóně poprvé.

Sestava: Hurt, Pich Jaroslav, Mezek 8, Květoň 5, Škvařil 5, Pich Michal 4, Vinkelhöfer 4,