Ne 8. Listopad 2009 14:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2009/2010)

TJ Lokomotiva Plzeň "B" - TJ Písek

27 : 25 / 13 : 10

Další z vydřených vítězství. Výkon domácích hráčů je v tomto soutěžním ročníku přes jejich nepopiratelnou snahu jak jízda na horské dráze - chvilku nahoře a vzápětí hned dole. Přesně tak se vyvíjelo i skore zápasu. Lokomotiva se rychle ujala tříbrankového vedení, ale v polovině prvního poločasu již svítilo na ukazateli skore 6 : 6. Domácí se zkoncentrovali, zpřenili hru a tak do šaten opět odcházali s tříbrankovým vedením. Druhý poločas byl jak z učebnice hororů. Hosté rychle vyrovnali, Lokomotiva šla opět vpřed, aby vzápětí svoje vedení promarnila. O vítězi tak rozhodlo posledních deset minut zápasu. Na řadě jít do vedení o tři branky byli domácí, ti očekávání naplnili a hosté přes závěrečné snížení již na body nedosáhli.

Lokomotivě nelze v žádném z odehraných zápasů odepřít snahu. Přesto se její herní projev potýká ještě s řadou výkyvů. Je na hráčích samotných, aby se podřídili zájmům družstva a výsledky poctvivé tréninkové píle a nasazení přinese svoje ovoce.

Hráči se v posledních třech zápasech jistě poperou o všechny body tak, aby je získali a mohli se bez jakéhokoliv rozptylování věnovat poctivé zimní přípravě.