TJ Sokol Košutka Plzeň

- (přípravný turnaj)

zpráva trenéra Jana Sedláčka :

Loko : Regensburg 16 : 17 /9 : 7 /
Po výborném nástupu základní šestky jsme vedli ve 12 min. 8: 2.Pak jsem dal příležitost hráčům z lavičky ,čehož soupeř využil ke snížení poločasoveho výsledku. ve druhé půli byl stav dlouho vyrovnaný ,oba soupeři se střídali ve ve vedení .Regensburg vstřelil vítěznou branku 10 vteřin před koncem.
Střelci branek: Uhlář 5,Abel 2 ,Florian 2,Tureček ,Křížek ,Cígler ,Rybák ,Semerád ,Schejbal a Šalom po 1 .

Loko : Košutka 15 : 22 /6 : 10 /
V tomto zápase jsmeudělali velké množství technických chyb a neproměňovali jsme vyložene brankové příležitosti,což skreslilo konečný výsledek.Chybovali jsme hlavně v přechodu do rychlého útoku/přihrávky,zakončení/.
Střelci : Uhlář 4 ,Florian 3 ,Nezbeda 2 ,Hrabý ,Křížek ,Semerád ,Schejbal ,Šalom a Abel po1

Loko : Loko SCM 21 : 16 / 8 10/
V prestižním zápase jsem dal ze začátku příležitost druhé šestce ale ta na dravé mládí nestačila.Tak jsem se vrátil k v tomto turnaji k základní sestavě , která svým přehledem zkušeností obrátila výsledek a dovedla k vítěznému konci.

Střelci:Florian 5,Tureček 4 ,Uhlář 3 Cígler 3Rybák 2, Hrabý ,Semerád ,Abel a Nezbeda po 1.

Základní sestava: Broško.Florian ,Uhlář ,Tureček ,Rybák ,Cígler ,Křížek

Předchozí stránka: Plzeňská liga muži (2019/2020)
Další stránka: Statistiky