Čt 30. Duben 2009 19:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Bohemians - Loko Plzeň

25 : 32 ( 15 : 15 )

V odloženém utkání proti tvrdým hochům z "Bohemky" se hrál vyrovnaný první poločas hlavně vinou naší špatné obrany. Do druhého poločasu jsme začali hrát obranný systém 0:6,  proti kterému se soupeř jen velmi těžko prosazoval, a když se k výbornému výkonu rozchytal i dorostenec Honzík Misař, nebylo co řešit. V útoku v pohodě hrající Jirka Cvikl nasázel s lehkostí 8 gólů, Zdeněk Koranda nás potěšil technickými střelami a 6 góly, ale i soupeře, kterému věnoval 9 útoků. O čtyři osmičky a o několik kilogramů lehčí Jirka Sedláček opět přesvědčil o svých výborných morálně volních vlastnostech. Profesionálním zakončením  rychlých útoků se blýskl Štýsko alias Štýs, důležité góly vstřelil probuzený Filip Hrabý. Spokojenost je i s výkonem Zdeňka  Danielky a Jirky Fořta. V obraně zahrál výborně nekompromisní Daniel Zoubek, jemuž zdatně sekundovali Květoň Kája a Ondra Křížek. Nevětším problémem v útočné fázi byla hra našich pivotmanů, pro které byl míč příliš kulatý a hladký a tudíž nespracovatelný!

hráči v poli:

Cvikl 8G 47% 1T, Koranda 6G 46% 2T, Fořt 3G 50% 0T, Štýs 3G 60% 0T, Zoubek 1G 33% 3T, Květoň 2G 40%, Hrabý 2G 100% 1T, Křížek, Škvařil 2 střely 0G, Danielka 4G 57% 2T, Sedláček 3G 60% 1T