ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - HBC Jičín

28 : 17 ( 16 : 9 )

Vítězství po velice dobrém výkonu celého týmu.

Po několika zápasech bez bodového zisku jsme konečně získali ztracené sebevědomí a předvedli výkon kterým jsme se prezentovali v úvodních zápasech Extraligy.

Díky koncentrované hře v úvodu utkání, dodržení stanovené taktiky a maximální nasazení,

jsme se dostali v páté minutě do vedení 4:0. Ani potom hráči nepolevili a výsledkem bylo vedení 16 : 9 v poločase utkání. I druhý poločas předváděli hráči velice dobrý výkon a proto bylo možno dát příležitost všem hráčům kteří byli do utkání nominováni. Poprvé se představili na domácím hřišti dva nováčci, Karel Vlček z Dukly Praha a Jan Sláma ze

Slávie VŠ Plzeň a oba dokázali, že mohou být platnými hráči našeho mladého týmu.

Pokud budeme hrát s takovým nasazením a herní disciplínou i v dalších zápasech, musí se to projevit i na výsledcích mužstva