Ne 4. Květen 2008 13:30
I. liga starší dorostenci (SCM) (2007/2008)

SKP Frýdek Místek – Lokomotiva Plzeň SCM

38 : 37 ( 16 : 19 )

Na zápas do Frýdku Místku odjížděli naši starší dorostenci pouze v 5ti hráčích, když se bez řádné omluvy nedostavili oba nominováni brankáři Hudec a Vlnař a dále Cvikl, Květoň, Knakal a Mezek. Toto nesvědčí o jejich dobrých morálněvolních vlastnostech a vztahu k ostatním spoluhráčům.

Tým byl doplněn o hráče ,,A“ týmu Bečváře, Linharta a Vinkelhöfera, který obětavě nastoupil do branky a v prvním poločase deptal střelce soupeře.(Úspěšnost zásahů 50%) Po rozpačitém začátku, kdy se soupeř ujal dvou až tříbrankového rozdílu, jsme zlepšili obranu a přechod do rychlého útoku.Což vedlo k poločasovému vítězství 19:16. Po změně stran soupeř vyrovnal skóre, ale chlapci opět zabojovali a otočili výsledek ve svůj prospěch. V 57. minutě byl výsledek 36:32 ve prospěch Lokomotivy. Pak následovalo několik technických chyb a sporných výroků paní rozhodčí a soupeř se štěstím zvítězil.

Poděkování patří všem hráčům, kteří odvedli velmi dobrý výkon. Zvláště se dařilo Linhartovi a Sedláčkovi. Velmi dobře zahrál Bečvář a Černý. Stínem utkání bylo zranění Štýse, takže jsme odehrály prakticky bez střídání.

Vinkelhöfer- na nezvyklém postu brankáře podal vynikající výkon. Ve druhé polovině si ho střelci soupeře přečetli a jeho úspěšnost klesla. Celková úspěšnost 23% založené 2 RÚ 1 T

Černý- lepší v útočné činnosti, odehrál celý zápas bez střídání 5 G 62,5 % 1 T

Blumentrit- výkon na hranici svých možností 2 G 100% 5 T zisk 7m

Štýs- dobrá obrana obětavý výkon až do svého zranění zisk 7 m

Jedlička- zlepšený výkon v útočné činnosti, chybí větší vybranost 3 G 50 %

Sedláček- hrál celý zápas v plném nasazení, výborná úspěšnost střelby 11 G 87% zisk 7m

Bečvář- odehrál celý zápas ve velkém nasazení, škoda technických chyb v závěru 3 G 42%