Liberec - Loko Plzeň

31 : 40 ( 13 : 20 )

Zpráva trenérů Tonara a Touše  :

Do Liberce jsme odjížděli s cílem získat povinné body a to se nám podařilo.

Od začátku bylo jasné, kdo je pánem na hřišti a s papírově slabším soupeřem jsme nenechali nic náhodě.

V úvodu utkání jsme si vytvořili dostatečný náskok (10 minuta 3:8 ) , který postupně narůstal na poločasových 13:20. Po změně stran soupeř korigoval na 21:26, ale naši chlapci šňůrou 5 branek opět Liberci odskočili ( 45. minuta 23:33 ).

Pochvalu zaslouží za proměňování šancí Petr Sláma a tradičně Michal Tonar. Za útočnou činnost Jan Blecha, který připravil mnoho šancí pro své spoluhráče. Za nasazení David Voves, Petr Touš, Martin Král a Petr Visinger. Celé družstvo za bojovnost  a vůli po vítězství. Příležitost dostali všichni hráči a ani " lavička " nezklamala.

Tento zápas byl naším posledním v této sezóně a dá se říci, že byla úspěšná.

Všem hráčům děkujeme za celoroční přístup a předvedené výkony. Zároveň bychom chtěli poděkovat našemu šéftrenérovi Pavlu Čejkovi, kolegům Martinu Šetlíkovi a Romanu Willovi za spolupráci a všem rodičům za podporu a pomoc!