Ne 14. Září 2008 11:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Loko Plzeň - ČZ Strakonice

19 : 15 ( 12 : 5 )

Juniorka Loko nastoupila do utkání proti houževnatému soupeři s výborným nasazením v obranné fázi a poprvé dovolila soupeři skórovat až v 15. minutě za stavu 6:0. Skvělou obranu podpořil několika vynikajícími zákroky brankář Petr Foltýn. V další části dal trenér příležitost i " lavičce " a  hra se  částečně vyrovnala.

Ve druhém poločase pokračovala kvalitní obranná fáze, v útočné fázi se však vinou podprůměrné úspěšnosti střelby přestávalo dařit, dva nejlepší střelci z minulého utkání( Kalaš a Sedláček - 17 gólů) z 18 střel skórovali pouze čtyřikrát a bojovný soupeř postupně snížil až na  konečný rozdíl čtyř branek.

Hlavní problém dnešní sestavy , složené s velmi dobrých  jednotlivců, byl v jeho nesehrannosti v útočné fázi. To však nic nemění na tom, že všichni hráči se snažili o co nejlepší výkon a za to jim patří dík!

Foltýn vynikající výkon 56%

Jabůrek - bez omluvy se nedostavil na utkání !!

Hráči v poli :

Hrabý - hrál méně

Štýs - bojovný výkon 1T

Fořt - opět velmi dobrý a efektivní výkon 3G 60% 1T

Sedláček- výborná obrana, v útočné fázi na postě střední spojky nesplnil roli playmakera a hrubě se mu nedařilo střelecky 1G ze 7m hodu 12% 0T

Křížek - jeho standardní výkon 1G 100% 0T

Kalaš- tentokrát nesplnil očekávání, nepřesná střelba 3G 30% 1T

Danielka -  nejaktivnější hráč 6G 54% 4T

Schut - spolehlivý ve všech činnostech 3G 60% 1T

Květoň - snaživý výkon, krátká doba na regeneraci sil po sobotním náročném utkaní dorostu s Karvinou 2 střely 0G

Jedlička - hrál méně 1 střela 0 G 1T

Zeus - jediný "starší" vnesl do mladíků ducha bojovnosti a především v obranné fázi byl oporou