Út 23. Únor 2010
I. liga starší dorostenci (2009/2010)

TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí

34 : 28 (15:13)

V dalším důležitém domácím zápase chtěli hráči odčinit porážku s Jičínem a připsat si důležité body v boji o medailové pozice.Začátek utkání byl vyrovnaný,družstva se střídala ve vedení a byla vidět rychlá útočná házená,poločasový výsledek 15:13 odpovídal průběhu hry.Ve druhém poločase domácí  zlepšili hru v útoku a díky aktivní hře spojek,které vstřelili 15 branek ve druhém poločase,domácí zvyšovali náskok až do konečného výsledku 34:28.Příslibem byla hra spojek a především výborný výkon Adama Strýce ve 2.poločase,který vstřelil v utkání 12 branek a doufáme,že na svůj výkon naváže i  v dalších zápasech.Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovnost.

Sestava a branky:Misař,Pich

Fronk 2,Holík 1,Strýc 12,Tonar 4,Vainer 6,Moule 2,Fremr,Kulíšek,Lenk,Touš 5,Blecha 1,Král 1

Trenéři a vedoucí : Šetlík,Will a Raizl