Čt 15. Říjen 2009
I. liga starší dorostenci (2009/2010)

TJ Lokomotiva Plzeň - HCB Karviná

28 : 31 ( 12:11)

V kvalitním a dramatickém utkání vyhráli štastnější hosté,kteří se na rozdíl od domácích prosadili kvalitnější střelbou z prostoru spojek.Utkání mělo všechny prvky moderní házené-tvrdá obrana ,rychlý přechod do útoku a střelba ze spojek.Hosté se svojí hrou dokázali prosazovat i střelbou z křídelních prostorů,odkud vstřelili 12 branek.Také v útočné hře pivotů byl rozdíl,kdy domácí vstřelili pouze 1 branku z prostoru pivota.Hostům se střeleckou aktivitou a úspěšností vyrovnal pouze střelec Škvařil,který ač byl bráněn osobně vstřelil 11 branek,aktivitou hýřil Tonar a v začátku utkání se prosazoval Vainer.Strýc ač moc chtěl tak se střelecky trápil,nyní prochází obdobím,kdy se mu moc nedaří,ale víme,že svou pílí se opět dostane do střelecké a herní pohody,kterou prokazoval celý loňský rok.Až do 20 minuty 2.poločasu byl stav utkání vyrovnaný 23:23,a v tomto úseku během 4 minut hosté odskočili na stav 23:28,což bylo i rozhodující pro konečný stav utkání.Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za odhodlání,bojovnost a nasazení v utkání,ale bohužel oba body si odvezli šťastnější hosté.