Ne 16. Listopad 2008 16:30
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

TJ Chodov - Loko Plzeň

30 : 28 ( 18 : 15 )

V utkání proti vedoucímu družstvu soutěže podali naši hráči výborný týmový výkon. Ambiciózní soupeř má hru založenou na agresivitě, výborném nasazení, tvrdé obraně včetně moderních prvků současné házené ( výborný rychlý útok včetně rychlého útoku po obdržené brance). V tomto utkání však narazil na soupeře, kterému jsou vlastní podobné atributy a tak diváci mohli vidět velmi kvalitní utkání, které by patřilo do soutěže jistě o jednu kategorii výše. V prvním poločase si domácí vypracovali mírný náskok, který naši hráči na začátku druhého poločasu šnůrou čtyř branek rychle smazali a ujali se vedení. Do konce druhého poločasu se oba týmy přetahovaly o výsledek (ve 25. minutě byl nerozhodný stav 28:28). V úplném závěru byli šťastnější domácí hráči. Tři faktory, které rohodly o šťastném vítězství domácích : 1/ červená karta za tři vyloučení pro Danielku po netaktických faulech 2/ nepochopitelně zapískané "kroky" v poslední minutě Sedláčkovi 3/ neproměněné jasné gólové příležitosti v samém závěru (Sláma, Štýs, Vlček)

Za předvedenou hru je třeba celý tým pochválit. Zvláštní pochvalu pro nejmladšího hráče na hřišti brankáře Honzíka Misaře, který odchytal celé utkání.

hráči v poli:

Kalaš - postupně se rozstřílel k velmi dobré úspěšnosti, zlepšený výkon v obraně 7G 50% 2T

Danielka - až na zbytečná vyloučení odehrál slušné utkání 4G 36%  2T

Štýs - jeden z jeho nejlepších výkonů, důrazná obrana i pěkné góly na křídle " přes ruku" 3G 66% 0T

Hrabý - nenasazen

Šalom - v úvodu utkání výborná obrana

Sláma - na vlastní žádost subjektivně nehodnocen ! 3G 30% 0T

Vlček - výborný výkon prakticky bez střídání 7G 47% 4T

Sedláček - odehrál méně času ( celý týden netrénoval - studijní povinnosti ) bojovný výkon bez gólového efektu, tři střelecké pokusy 3T

Květoň - výborný výkon ve všech činnostech, zvládl ve velkém nasazení odehrát celé utkání bez střídání 4G 66% 17