ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

HC Dukla Praha - Loko Plzeň

29 : 27 ( 15 : 13 )

Z Prahy bez bodů ale s pocitem dobře odvedeného výkonu.

Proti jednomu z favoritů Zubr Extraligy jsme sice v nové pražské hale nebodovali ale určitě jsme nezklamali. Začátek utkání se odehrával v režii domácí Dukly, v 10 minutě byl stav 9 : 3 pro domácí, ale potom jsme konečně začali plnit důsledně taktické pokyny a zlepšenou hrou, hlavně v obraně, jsme náskok domácích snížili až na poločasových 15 : 12. Celý druhý poločas byl již vyrovnaný a konečný výsledek 29 : 27 je určitě po předchozích nevydařených utkáních přijatelný. Škoda jen, že nám nevyšel úvod utkání, jinak mohl být výsledek ještě příznivější. Mužstvo nutno za tento výkon a za nasazení pochválit. Věříme, že se vrací hráčům a celému týmu sebevědomí které jsme v posledních zápasech ztratili. Teď bude nutné v dalším utkání doma proti Jičímu na tento výkon  navázat a získat další dva body v soutěži.