II. liga muži (SCM) - Jihozápad Čechy (2007/2008)

TJ Lokomotiva Plzeň SCM - SK Praha 4

19 : 19 ( 11 : 12 )

Utkání bude sehráno v nafukovací hale Bolevecké ZŠ.

Vedoucí tým soutěže přijel do Plzně v nejsilnější sestavě v čele s reprezentačními trenéry Pauzou a Farářem i extraligovým Kubcem.Domácí družstvo bez dvou klíčových hráčů Bečváře( extraliga) a Cvikla ( angína ) se nezaleklo velkých jmen ani velmi tvrdé hry soupeře a vynikajícím nasazením se rychle adaptovalo na hru Pražanů . První poločas byl velmi vyrovnaný(11:12), ve druhém se družstva přetahovala o vedení, v závěru získal soupeř dvougólový náskok, 25 vteřin před koncem , kdy domácí prohrávali o jednu branku si trenér Plzně vybral oddechový čas, hráči pak realizovali dohodnutou kombinaci, která vyvrcholila vyrovnávajícím gólem vynikajícího Knakala 5 vteřin před koncem! Souboj střelecky nejlepšího družstva soutěže s družstvem z nejlepší obranou tak vyzněl nerozhodně. Všichni hráči domácích si zaslouží za svůj výkon a přístup velkou pochvalu.

Sedláček- odehrál první poločas bez výrazné aktivity 0G 1T

Vinkelhöfer- výborná obrana, střelecky se proti velmi tvrdé obraně prosadil v prvním poločase, konstruktivní a taktická hra v útoku 2G 33% 2T

Pich – reprezentační výkon v obranné fázi, v útoku se neprosadil 0G 0T

Danielka – překvapivě nebojácný a výborný výkon v útoku i obraně, smůla při zakončení (3x tyč) 2G 18%0T

Knakal- náš komplexně nejlepší hráč 6G 46% 1T

Bartoš – odehrál velmi dobře první poločas v obranné fázi, v útoku se neprosadil 0G 1T

Schut – jako univerzální hráč splnil velmi dobře úkoly na několika postech , smůla při zakončování 3G 43% 1T

Květoň- výborný výkon v obraně i útoku, perfektní plnění taktických pokynů 2G 50% 0T

Mezek –zodpovědný výkon, výborný přechod do rychlého útoku, důležité góly ze spojky 4G 50% 1T