Ne 28. Září 2008 09:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Loko Plzeň - HK Rokycany

23 : 21 ( 10 : 13 )

Trenér domácích měl opět problém s obsazením některých postů. K dispozici neměl klasické pravé křídlo (Křížek omluven, Bartoš neomluven! ), stejně tak celoddílově problematický post pivotmana (Schut neomluven ! ).

V prvním poločase slavila úspěch zpomalovací taktika hostí, které se domácí přizpůsobovali a tak i vinou nižší úspěšnosti střelby jsme prohráli o 3 góly.

Ve druhém poločasu změnou obranného systému 0:6 na agresivní obranný systém 1:2:3 postupně docházelo k obratu ve vývoji utkání. Starší hráči soupeře přestávali stačit lépe připraveným hráčům domácího týmu a přesto, že brankář soupeře kryl několik jasných brankových příležitostí našich hráčů, závěr utkání vyzněl ve prospěch juniorky.

Za úsilí a plnění taktických pokynů ve druhém poločasu zasluhují všichni hráči pochvalu.

Ukazatele herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankářů 38 %

Úspěšnost střelby 39 %

Počet technických chyb 12+1

Hodnocení jednotlivých hráčů:

Foltýn - výborný výkon, několika vynikajícími zákroky ve druhém poločase se podílel na zvratu ve vývoji utkání 46 %!

Jabůrek - jako součast týmu měl specifický podíl na vítězství 20 %

HRÁČI V POLI :

Kalaš- několik málo chyb v obranné fázi nahradil výbornou střelbou ve druhém poločase a v závěru utkání rozhodl o konečném vítězství 9G 53% 2T

Hrabý- splnil očekávání, zisk 7m hodu 2T

Fořt- výborná obrana 1G 50% 2T

Sedláček- výborné nasazení i bojovnost někdy na hranici sil 6G 50% 5T

Štýs- slabší průměr 0G 0T

Knakal- nastoupil poprvé ( hostuje v 1. lize Slávie Plzeň) a prokázal velmi dobrou formu jak v obranné tak i útočné fázi 5G 38% 0T

Danielka- "statoval " na postu pivotmana, kde se neprosadil, výborná obrana, nízká úspěšnost střelby 1G 20% 0T