So 18. Srpen 2007 10:00
Extraliga muži ČR (2007/2008)

HK .A.S.A Lovosice

Lokomotiva na čtvrtém místě - (přípravný turnaj)

Další dvě přátelská utkání absolvovali v sobotu házenkáři Lokomotivy Plzeň v rámci přípravy na extraligu.

Na turnaji v Lovosicích nejprve podlehli německému druholigovému Coburgu 28:33, přitom ještě v polovině utkání vedli 19:16. Také v poločase druhého zápasu proti domácímu týmu měli čtyřbrankový náskok (14:10), ale nakonec to stačilo jen na remízu 26:26.

Zápas s vítězem turnaje Wittelsheimem si Plzeň předehrála ve čtvrtek a doma prohrála 23:24.

‾Ukázalo se, že první poločas máme výrazně lepší než ten druhý, kdy hráči nejsou schopni plnit taktické pokyny. Asi na tom nejsme po kondiční stránce ještě tak dobře, abychom vydrželi ostré tempo celý zápas,“ uvedl plzeňský trenér Vladimír Haber.

HSC Coburg - LOKO Plzeň 33:28 (16:19)

Sestava a branky: Kurial,Vlnař - Kalaš 3, Zoubek 1, Šetlík 2, Bečvář 1, Šik 3, Zeus 4, Houdek 2,

Klíma 3, Soukup 3, Tureček 3, Klekner 3, Uhlář.
Lovosice - LOKO Plzeň 26:26 (10:14)
Sestava a branky: Kurial,Vlnař - Kalaš 2, Zoubek , Šetlík 4, Bečvář , Šik 3, Zeus 10, Houdek 2,
Klíma 3, Soukup , Tureček 2, Klekner , Uhlář.