I. liga mladší dorostenci (2008/2009)

Třeboň - Loko Plzeň

24 : 29 ( 11 : 19 )

Komentář trenéra Touše:

S papírově slabším soupeřem jsme splnili roli favorita. Do 8. minuty vyrovnané utkání. Pak jsme "odskočili" na 7 : 19 ( 23. minuta). Ve druhém poločase dostali příležitost všichni hráči, neproměňováním šancí jsme dovolili soupeři snížit náskok až na rozdíl 3 branek.

Další komplikaci však jsme již soupeři nedovolili, opět jsme zvýšili náskok na rozdíl 7 branek a do konce utkání jsme výsledek kontrolovali.

Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost, výborný výkon podal Michal Tonar - 11 branek. Dařilo se i Vovsovi na místě pivotmana. V rychlých útocích a z křídel byli úspěšní Touš a Sláma. Slušně zahrál i Langer na místě pravé spojky, v brance podržel team v důležitých momentech  Lukáš Tyr.

Ukazatele herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankáře                 33%

Úspěšnost střelby                    56%

Počet technických chyb            14 + 2

Úspěšnost jednotlivých hráčů:

brankář Tyr  33% 2T

hráči v poli - Touš 4G 50% 1T, Tonar 11G 78% 0T !, Voves 4G 80% 2T, Sláma 4G 66% 1T, Blecha 2T, Langer 3G 30% 2T, Otto střelba 3/0 2T, Bajič 1/0 2T, Visinger 1G 50%, Švarc 2G 66% 1T, Vrbka 1T