19 : 19 ( 11 : 7 )

Vloženo přesné znění trenéra :

Nominace na zápas se Spartou Praha :
Ševčík,Šneberger,Cígler,Tuháček,Schejbal,Hrabý,Semerád,Rybák,Florian,Zelenka,Křížek,Ábel,Krupička,Šalom.Sraz hráčů je v.sobotu 22. září v 11.45 hod u haly Loko.

Tento zápas se vyznačoval neuvěřitelným množství technických chyb a neproměňováním vyložených brankových příležitostí.V těchto herních činnostech jsme v prvním poločase předčily domácí a proto jsme odcházely do šatny s čtyřgolovou ztrátou. Po bouřlivé výměně názorů v kabině se náš výkon v druhém poločase podstatně zlepšil a otočili jsme šestibrankovou šňůrou skoré v náš prospěch.Od dvanácté do osmnácté mim nám soupeř nedal jedinou branku a náš tým z nepříznivého stavu 11 : 15 obrátil na 15:16 v náš prospěch. Bohužel se nám nepodařilo odskočit alespoň do dvou brankového vedení ,abychom soupeři více unikli. Stále jsme si udržovali jedno brankový náskok, který se soupeři podařilo vyrovnat necelé dvě minuty před koncem zápasu. Náš tým zasluhuje pochvalu za velkou bojovnost a vyrovnáním se ztrátou spojek. Zápas jsme odehráli defacto s jednou spojkou s Martinem Cíglerem. Druhá spojka Venca Zelenka přes zranění obětavě nastoupil, ale nemohl podat obvyklý výkon totéž i Filip Hrabý. Na nezvyklém postu střední spojky zahrál velmi dobře zejména v obranné činnosti Kuba Florián, dobrý výkon odvedl bojovník Krupička(nejlepší střelec).I přes neúčast klíčových hráčů jsme zaslouženě na hřišti soupeře získali cenný bod. Ke zdárnému průběhu zápasu přispěla i rozhodcovská dvojice Rutta, Mydlář. Podařilo se nám získat i druhého brankáře Honzu Šnebergera, který ve svém premiérovém zápase rozhodně nezklamal.

Sestava: Ševčík, Šneberger, Šalom 2, Semerád 1, Křížek 2, Rybák 3, Ábel 2, Zelenka, Krupička 4, Hrabý, Cígler 1, Florián 3

Vyloučení: 2 / 2 7metrové hody: 0/0 4/2