ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

HK A.S.A. Město Lovosice - Loko M.A.T. Plzeň

22 : 24 ( 14 : 12 )

Dva vybojované body z Lovosic.

Utkání proti dalšímu soupeři z první poloviny tabulky bylo opět velice vyrovnané. Lepší vstup do utkání jsme měli my, ale nedovedli jsme si vypracovat větší náskok v úvodu utkání, ačkoliv jsme k tomu měli řadu dobrých příležitostí. Neproměnili jsme vyložené šance z rychlých útoků a  křídel. Domácí se v druhé polovině prvního poločasu vzchopili a v poločase vedli již o dvě branky. Až do 25 minuty druhého poločasu si Lovosice udržovali jedno až tří brankové vedení. V posledních 5ti minutách jsme díky výborné obraně a výkonu brankáře Kuriala výsledek otočili na konečných 24 : 22 v náš prospěch a tím udrželi krok s týmy z čela tabulky. Teď nás čeká důležité utkání s družstvem Hranic které na nás ztrácí 2 body. Utkání se hraje 21.11.2009 v hale při 31.ZŠ Elišky Krásnohorské. Začátek je v 19hodin.