Extraliga muži ČR (2007/2008)

TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Tatran Prešov

29 : 36 ( 15 : 19 ) Prohra s mistrem Slovenska

Utkání č. 57 Plzeň - Prešov - předehrávka ve vztahu k Lize Mistrů.

V utkání s úřadujícím mistrem Slovenska a účastníkem LIGY MISTRŮ jsme neuspěli. Po výborném začátku, kdy jsme se dostali do vedení 3 : 0, soupeř po našich chybách v útokuvýsledek otočil na 3 : 5. Až do 22 minuty jsme byli schopni držet se soupeřem krok, ale v závěru poločasu hosté opět po našich chybách zvýšili náskok až na poločasových 19 : 15.Ve druhém poločase si hosté udržovali svůj náskok a zaslouženě zvítězili. Pro diváky to bylo určitě velice pohledné utkání ale bohužel body putují do Prešova. Nepodařilo se nám dodržet taktické pokyny týkající se bránění klíčových hráčů soupeře, Kozlova a Pekára, kteří vstřelili 23 branek. V útočné fázi se střelecky neprosadili naše spojky, naopak náš přechod do rychlého útoku se dal srovnat se soupeřem.