ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

Loko M.A.T. Plzeň - TJ Jiskra Třeboň

31 : 24 (17 : 13)
Další dva body proti soupeři z jihu Čech.

Z utkání jsme měli trochu obavy, protože náš soupeř si dovedl v letošní sezóně poradit již s družstvy Lovosic i Jičína. Soupeř šel v úvodu do vedení 2:1, ale to bylo vše. V sedmé minutě jsme vedli již rozdílem 4 branek. Potom jsme opět trochu polevili, ale v poločase jsem byl stav 17:14 v náš prospěch. I druhý poločas byl plně v naší režii. Škoda jen, že zřejmě pod dojmem snadného vedení jsme nebyli schopni odehrát celé utkání v maximálním tempu a nasazení. Obrana fungovala velice dobře, ale v útočné fázi jsme udělali řadu zbytečných chyb, včetně neproměňování vyložených šancí. Příležitost dostal i mladíček Strýc z dorostu a předvedl velice kvalitní výkon. Teď nás čeká televizní utkání 11.10. od 10.30 ve Frýdku-Místku, i tam chceme zabodovat. 14.10. pak v předehrávce hostíme doma úřadujícího mistra z Karviné.