Strakonice - SCM Loko Plzeň

28 : 32 ( 16 : 19 )

Hodnocení utkání 2.ligy :

Fezko Strakonice – SCM Loko Plzeň

K utkání odjelo družstvo s cílem překonat prokletí nehezké haly v Písku, kde jsme v minulosti byli několikrát neúspěšní. Optimismus umocnila skutečnost, že trenér měl tentokrát k dispozici velmi dobrou sestavu. Začátek utkání byl ve znamení katastrofálního výkonu obou brankářů, kteří z dvanácti střel na branku dostali dvanáct gólů! To umožnilo domácím se dostat do tříbrankového vedení ( 16. minuta 12:9). Pak si naštěstí brankář Foltýn vzpomenul na své výborné výkony v minulosti a pěti úspěšnými zákroky se podílel na zásadním obratu ve vývoji utkání ( 24. minuta 12 : 16).

Ve druhém poločasu si naši hráči proti houževnatému soupeři stále udržovali mírný náskok a jeho odpor zlomili definitivně v závěru ( 26. minuta 25: 32).

Družstvo je třeba pochválit za bojovný, týmový výkon, velmi dobrou útočnou fázi a postupně i kvalitní obranou fázi.