Ne 7. Říjen 2007 13:00
I. liga starší dorostenci (SCM) (2007/2008)

TJ Lokomotiva Plzeň SCM - HCB OKD Karviná SCM

26 : 26 ( 7 : 15 )

Do utkání jsme nastoupili pozorně v obraně a v 10 minutě byl stav 3:3 . Pak již po několikáté nás ale zradila střelba , neproměňovali jsme vyložené šance a rázem jsme prohrávali 3:9. První poločas jsme dohráli v křeči a bez bojovnosti. Zaslouženě jsme prohráli ho 7:15. Svůj díl viny na tom mám i já jako trenér, brzkým prostřídáním základní sestavy. Po důrazné domluvě jsme nastoupili do druhého poločasu s cílem zvrátit vývoj utkání. To se nám po trpělivé hře , založené na dobré agresivní obraně a zlepšené úspěšnosti dařilo, ale ještě v 20 minutě 13 : 20. Posledních 10 minut jsme sehráli velmi dobře a podpořil nás i brankář Vlnař, který chytil několik těžkých střel a minutu a půl před koncem vyrovnali. Nakonec jsme mohli i vyhrát , kdyby cvikl proměnil šanci z křídla. Poslední minutu jsme sehráli takticky a udrželi remízu. Bod má pro nás cenu zlatu, po našem výkonu v prvním poločase. Za druhý poločAS zaslouží pochvalu Škvařil, Cvikl, Květoň, Vinklhöfer, Mezek, Bartoš a brankář Vlnař Pich Michal. V zápase jsme udělali jenom 7 technických chyb.

7 m 5/5 : 4/3 Vyloučení 4 : 5

Sestava : Vlnař – velmi dobrý výkon v druhém poločase