Klady: po delší době nastoupili hráči extraligy Vinkelhöfer a Linhart

Zápory: překvapivá omluva Bečváře, k dlouhodobě zraněným pivotům (Pich, Schut)

se přidal nemocný Květoň, Mezek zraněn

Průběh utkání:

Soupeř s řadou bývalých extraligových hráčů a s výraznou hmotnostní převahou vsadil v úvodu utkání na velmi tvrdou obranu, kdy některé zákroky byly z oblasti wrestlingu, bohužel rozhodčí nenašli odvahu na progresivní trestání likvidačních zákroků. Adaptace našich hráčů na tento způsob hry soupeře i rozhodování trvala do třinácté minuty (vedení soupeře 7 : 2 ). Poté se družstvo vzepjalo k vynikajícímu výkonu, které nesrazilo ani problematické třetí vyloučení Danielky v 16. minutě. Do konce poločasu přehrávali naši hráči soupeře ve všech činnostech a i díky vynikající obraně vyhráli poločas o pět branek.

Do druhého poločasu nasadil soupeř osobní obranu na Cvikla, který do této doby hrál v útočné fázi v reprezentační formě. To oslabilo střeleckou potenci našeho družstva, soupeř pokračoval v nasazeném tvrdém trendu a postupně snižoval náskok.V závěru utkání neproměnění několika jasných střeleckých příležitostí ( i v důsledku únavy

- většina hráčů hrála bez střídání) umožnilo soupeři výsledek otočit.

Hlavním faktorem, který rozhodl o výsledku však byla velmi nízká úspěšnost našeho brankáře, kterou nedokázal kompenzovat ani vynikající ukazatel počtu technických chyb (8!!), ani celkově velmi dobrá úspěšnost střelby.

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon, bojovnost a nasazení !

Linhart – velmi dobrý výkon, škoda některých neproměněných šancí 7G 54% 0T

Cvikl – vynikající výkon v útočné fázi včetně nasazení a bojovnosti, stále rezervy v taktické složce v obranné fázi 10G 62,5% 2T

Vinkelhöfer –příkladné nasazení ve všech činnostech, na místě spojky se ovšem hůře střelecky prosazuje 3G 43% 2T

Sedláček – v prvním poločase pokračoval ve svých velmi dobrých výkonech z posledních utkání, ve druhém i vinou zranění měl jeho výkon klesající tendenci 4G 57% 2T

Knakal – výborné nasazení ve všech činnostech, v závěru“přemotivován“, z čehož pramenilo neproměnění střeleckých příležitostí , se sportovní formou si pomalu a jistě začíná „tykat“ 5G 33% 1T

Danielka – jeho krátké improvizační vystoupení na místě pivotmana skončilo v 16. minutě 1 střela 0G 0T

Jedlička, Bartoš , Jabůrek – přispěli svým přístupem k velmi dobré atmosféře v týmu