Nominace : Ševčík ,Štýs ,Florian,Hrabý ,Křížek ,Nezbeda ,Rybák ,Semerád ,Schejbal ,Krupička.
Sraz hráčů je 25.11 ve 12.30 hod u haly Loko.
Páteční trénink je zrušen.Důvod : omluva hráčů pro nemoc .
Honza Sedláček

V přímém souboji o páté místo, který se hrál na umělém povrchu v Písecké obloukové hale dělal z počátku hráčům Lokomotivy potíže.Vyráběli mnoho technických chyb umožnili domácím získat 5 až 6 ti gólový náskok.Zvýšenou koncentrací v obranné činnosti a zpřesněním přihrávek se Lokomotivě podařilo stáhnout na poločasový výsledek 19 :14.

Ve druhém poločase se povedl tah se zařazením M.Rybáka,který důrazem a tvrdostí zavelel k obratu v utkání.Soupeř nedokázal od 14 do 26 min. druhého poločasu vstřelit gól a šňůrou 7 branek v řadě obrátila výsledek a suveréně dokráčela k vítězství.Vývoj utkání :4min. 4:0,14 min.12 :6 ,36 min. 23 : 18, 46 min. 25 : 25 , 53 min. 25 : 30 .Prim v útočné činnosti zaznamenal M. Nezbeda,autor 12 ti gólů,/ve 2 pol. 100% úspěšnost,7 střel – 7 gólů.Ukazatelem zlepšeného výkonu je poměr technických chyb.První poločas 14 a druhý 3 .

Herní ukazatel jednotlivců :

ŠEVČÍK : podržel tým v rozhodující fázi utkání,mezi 44 a 56 min kryl 12 z 15 střel,

úspěšnost zásahů 23%

UHLÁŘ : dostával se pomaleji do tempa,chyby v obraně,9 gólů, 53 % úspěšnost ,4 T

RYBÁK : výborný výkon ,pilíř obrany,jeho nejlepší podzimní výkon , 1 T

HRABÝ : nenápadný dříč ,přes zranění výborná obrana a přechod do rychlého útoku 2 góly, 100 %

SEMERÁD : opět lepší v obranné činnosti než v útočné,1 gól 100 % , 1 T

FLORIAN : lepší v útočné činnosti,chyby v obraně , 4 góly 100 % 4 T

NEZBEDA : super výkon , 12 gólů , 75 % , 1 T

SCHEJBAL : snaživý výkon ,méně nasazen, 1 T

KORANDA : nasazen jen do útoku je třeba větší odvahy při vnikání do obrany soupeře , 5 gólů , 63 %

KRUPIČKA : tvrdý nesmlouvavý pes obranář ,univerzál 1 gól , 50 % 1 T

Herní ukazatel týmu : VYLOUČENÍ 1 : 4 SEDMIČKY 3 / 1 3 / 3