Ne 14. Říjen 2007 10:00
Extraliga muži ČR (2007/2008)

HK Kopřivnice - TJ Lokomotiva Plzeň

23 : 24 ( 11 : 13 ) První letošní vítězství na hřišti soupeře
Sestava a branky: Kurial, Broško – Zeus 2, Šik 5, Tureček 3, Šetlík 5/3, Soukup 4, Blecha 3,

Houdek 2, Klíma, Zoubek, Kalaš, Bečvář, Klekner.

Domácí vedli v tomto utkání pouze do deváté minuty a to 3:2. Naše družstvo potom hru vyrovnalo a dostalo se do poločasového vedení 13:11. Ve druhém poločase se podařilo domácím jen jednou a to ve čtvrté minutě stav vyrovnat ale jinak jsme bylo po celou dobu ve vedení naše mužstvo.Čtyři minuty před koncem byl již výsledek 23:19 v náš prospěch. V samotném závěru se podařilo domácím ještě stáhnout náš náskok na rozdíl jediného gólu. Vítězství bylo zasloužené, výborně zahrála obrana v čele s brankářem Kurialem. Stejně jako v předešlých zápasech ovšem bylo naší slabinou proměňování vyložených šancí. Hráči se snažili dodržet stanovenou taktiku ale samotná finální část, střelba, je stále náší slabinou.

Přesto jsou to důležité body a v tomto týdnu nás čekají ještě dvě další utkání na Moravě.