Ne 9. Listopad 2008 11:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Loko Plzeň - Sezimovo Ústí

29 : 33 ( 16 : 18 )

V kvalitním utkání byli naši hoši favorizovanému družstvu hostí vyrovnaným soupeřem. O konečném výsledku rozhodla větší zkušenost a především sehranost hráčů Sezimova Ústí.

Úvod utkání vyzněl díky několika velmi dobrým  zákrokům Vlnaře a výborně realizovaným rychlým útokům ( Sedláček, Fořt )  ve prospěch domácích ( 5. minuta 4:0 ). Pak se hra postupně vyrovnala, do konce poločasu však žádné družstvo nezískalo rozhodující náskok. Výborný střelecký výkon podával Kalaš, který z prostoru pravé spojky nasázel soupeři 7 gólů ! Osobní obrana soupeře na Kalaše ve druhém poločase eliminovala našeho jediného střelce z dálky a než se naše nesehraná sestava adaptovala na novou situaci, zvýšil soupeř skóre na rozdíl pěti branek. Naši chlapci  se však nevzdávali a bojovným výkonem dokázali snížit na rozdíl dvou branek ( 24. minuta 27:29).

Závěr utkání vinou několika neproměněných jasných gólových šancí  a chybách v obranných činnostech vyzněl ve prospěch hostí.

Perlička na závěr subjektivního hodnocení. Místo oficiálně delegovaných rozhodčích se k naší hrůze objevila dvojice , která nás zlikvidovala v posledním mistrovském utkání v Písku. Opět "nezklamali" a to ještě před naším utkáním dokázali své "kvality" v utkání mladšího dorostu.

ukazatelé herního výkonu družstva

úspěšnost brankářů                        26%

úspěšnost střelby                            52%

počet technických chyb                    9

sestava a ukazatele herního výkonu jednotlivců

brankáři - Vlnař 32%, Foltýn 20%

hráči v poli - Kalaš 9G 75% 1T, Fořt 4G 66% 1T, Štýs 2střely 0G 1T, Šalom, Hrabý 1G 33% 0T, Danielka 3G 43% 0T, Sláma 3G 75% 0T, Vlček 3G 25% 3T, Sedláček 6G 66% 3T