Ne 14. Září 2008 13:00
I. liga mladší dorostenci (2008/2009)

Loko Plzeň - ČZ Strakonice

24 : 36 (9 : 15 )

V utkání se silným soupeřem dokázali domácí hrát vyrovnanou partii do 17. minuty prvního počasu (6:5), pak soupeř odskočil na 6:11 (27. minuta). Když se ještě v prvním poločasu zranil klíčový hráč Tonar a ve druhém nejlepší střelec týmu Král, šance na úspěšný výsledek vzaly za své, a přestože družstvo bojovalo, proti rozjetému velmi kvalitnímu soupeři bylo bez šance.

Z domácího družstva zaslouží pochvalu za velmi dobrý výkon brankář Tyr, z hráčů v poli především Švarc, který jako jediný našel recept na dobře chytajícího brankáře soupeře a jen ve druhém poločase nastřílel 6 branek dále pak Král a Langer.. Naopak zklamáním byl výkon Vainera (7T, úspěšnost střelby 20%), omluvou je asi krátký čas na regeneraci po sobotním těžkém zápasu s Karvinou.