Ne 28. Září 2008 11:00
I. liga starší dorostenci (2008/2009)

Loko Plzeň - HBC Jičín

28 : 33 (13 : 17)

Ani v dalším utkání ligy st.dorostenců nedokázali chlapci zvítězit.Opět se opakoval scénář z minulých utkání,kdy nám soupeř utekl na rozdíl 5 branek,a přes veškeré úsilí se nepodařilo skóre utkání otočit v náš prospěch,či vyrovnat.Do utkání vstoupilo mužstvo se snahou odčinit porážku z Prahy a s odhodláním navázat na výkon z druhého poločasu.Hráči ze začátku plnili úkoly jim dané před utkáním,ale bohužel nedokázali z šancí,do kterých se dostávali vstřelit goly a toto soupeř trestal a odskočil na stav 2:7.Tento náskok si udržoval po celý 1 poločas.Zlepšenou obranou ve 2 poločase a proměňováním šancí mužstvo dotáhlo skore na rozdíl jednoho gólu,ale technickými chybami a neproměněním šancí soupeř opět odskočil na rozdíl 5 branek a tento náskok si udržel do konce zápasu. Nutno podotknou,že hosté z Jičína se prezentovali velmi dobře organizovanou hrou v obraně i útoku,a po zásluze zvítězili.Naši hráči se nedokázali prosadit přes ofenzivní obranu 1:2:3 a ztráceli špatnými přihrávkami často míče,toto soupeř trestal góly z rychlých útoků.Chyběl pohyb bez míče.Nelze hráčům upřít snahu,ale sami poznali,že nás čeká ještě hodně práce.Hráči přistupují ke svým tréninkovým povinnostem příkladně a proto si myslíme,že jejich házenkářský um časem poroste a tréninkové výkony,které jsou výborné přenesou do utkání a zhodnotí v podobě dobrých výsledků.Na základě prvních zápasů je nutno konstatovat,že mužstvu chybí lídr,který by ostatní svým výkonem strhl a byl tahounem mužstva.Je paradoxem,že v tomto utkání patřil k tahounům mužstva jeho nejmladší hráč Vainer,který podal výkon s absoultním nasazením po celých 60 minut.Spolehlivý výkon podal brankář Misař,i hráči Fronk,Blumentrit a Skočil.

Sestava a branky:

Pich-7/6 (14%),Misař-48/27(44%) -- Květoň 5-50%,Jedlička 5-36%,Vainer 8-47%,Skočil 4,-80%Blumentrit 3-75%,Holík 1-33%,Fronk 1-100%,Škvařil 1-20%,Duspiva- 0%,Moule,Lenk

Trenéři:Šetlík,Will Vedoucí:Raizl