Ne 26. Únor 2017 17:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2016/2017)

TJ Sokol Libčice nad Vltavou - TJ Lokomotiva Plzeň "A"

19 : 20 / 10 : 12

V utkání plné zvratů byli po závěrečném hvizdu rozhodčích šťastnější hosté z Plzně. Po vyrovnaných deseti minutách prvního poločasu se hostům podařilo pětibrankovou sérií získat výrazné vedení. Až v závěru poločasu domácí korigovali pro ně nepříjemné skore. V náporu domácích byl i začátek  poločasu druhého. Poté se však Lokomotiva opět rozjela a v 50. minutě vedla 17 : 14. Domácí však otočili skore ve svůj prospěch a v 57 minutě to byli oni, kdo byl v dvoubrankovém vedení. V hektickém závěru však Lokomotiva dokázala vyrovnat a v samém závěru strhnout vítězství na svojí stranu.

Lokomotiva v průběhu celého utkání těžila z dobře fungující obrany. Ke konci zápasu se v poměrně úzkém kádru hráčů objevila únava. Ale vítězné utkání na hřišti soubeře z popředí tabulky má svojí váhu a bude velkým povzbuzením do dalších bojů.