ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

HC Dukla Praha - Loko M.A.T. Plzeň

32 : 20 ( 16 : 9 )

Vysoká prohra na Dukle.

V šlágru kola, jak byl tento zápas nazýván, jsme zklamali. Do 15 minuty byl stav utkání vyrovnaný, v úvodu utkání jsme dokonce vedli 4:1, potom jsme ovšem začali  dělat zbytečné technické chyby které umožnili domácím snadno skórovat z rychlých útoků a v poločase jsme prohrávali už o sedm branek 16:9. I ve druhém poločase jsme ztráceli zbytečně míče a to nejen technickými chybami, ale i nepřipravenou nedisciplinovanou střelbou. Navíc řada hráčů nehrála s nasazením které je potřebné pokud chce mužstvo pomýšlet na dobrý výsledek . Absolutorium zaslouží snad jen Martin Šetlík, který ukázal svým spoluhráčům jak se musí hrát a to i za stavu kdy je už o výsledku utkání  rozhodnuto. Věřím, že si z tohoto utkání vezmou hráči ponaučení a už tuto sobotu v prvním domácím zápase v této sezóně na domácí palubovce proti Kopřivnici vysokou porážku z Praky odčiní.