ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

Sokol HC Přerov - Loko M.A.T. Plzeň

29 : 33 ( 12 : 17 )
HC Přerov - TJ Loko M.A.T. Plzeň 29 : 33 ( 12 : 17 )

I ve druhém utkání Zubr Extraligy, opět na hřišti soupeře tentokrát v Přerově, jsme bodovali. V utkání z něhož jsme měli tak trochu obavy, Přerov prohrál v úvodním utkání na půdě mistra v Karviné po vyrovnaném průběhu o 4 branky, jsme nakonec jasně zvítězili a to hlavně zásluhou lepší fyzické připravenosti, což se projevovalo v lepším přechodu do rychlého útoku. Již v prvním poločase jsme získali 5ti brankový náskok který jsme udržovali i po celý druhý poločas. V závěru utkání jsme trochu polevili v obraně a soupeř snížil na konečných
33 : 29 v náš prospěch. Do utkání jsme nastoupili jen s 9ti hráči do pole, bez zraněných Šindeláře a Picha, Strýc hrál za st.dorost a Kalaš byl pracovně zaneprázdněn. Přesto se ukázalo, že družstvo je po kondiční stránce dobře připraveno a všichni hráči toto utkání zvládli bez problémů. Ve středu nás čeká třetí utkání v řadě na soupeřově hřišti, tentokrát v Praze proti jednomu z favoritů Zubr Extraligy, Dukle Praha.