Sezimovo Ústí - SCM Loko Plzeň

39:25 (19:14)

Krutá porážka družstva SCM Loko Plzeň

Sezimovo Ústí – Loko Plzeň SCM 39 : 25 ( 19 : 15 )

Bez šesti klíčových hráčů – Cvikl (zraněn), Bečvář a Linhart(extraliga), Vinkelhöfer, Vlnař a Danielka (nemoc) odjelo družstvo SCM na hřiště favorizovaného Sezimova Ústí. Protože skupinu nemocných rozšířil i Jedlička a Fořt se omluvil ze studijních důvodů, měl trenér k dispozici pouze jednoho brankáře a sedm hráčů do pole.Přesto skupina „ sedmi statečných“ dokázala ještě v 17. minutě vést o tři branky (8:11) a v 25. minutě prohrávat jen o jednu branku (13:14). Bohužel ještě v prvním poločase se obnovilo zranění kolena Knakala a i Mezek byl bolestivě zraněn a pak již nebylo v silách týmu držet solidní výsledek. Druhý poločas byl v jednoznačné režii domácího týmu, který po velmi dobrém výkonu zvítězil výrazným rozdílem a potvrdil roli favorita celé soutěže.

Hodnoceni herního výkonu družstva

Úspěšnost brankáře 35%

Úspěšnost střelby 43%

Počet technických chyb 11+2

Hodnocení jednotlivých hráčů

Brankář

Foltýn- velmi dobrý první poločas (40%), ve druhém většina gólů z rychlých útoků a z prostoru brankoviště

Hráči v poli

Květoň- vydal se ze všech sil, nižší úspěšnost střelby 5G 38% 1T

Pich- utkání se mu vůbec nevydařilo, překvapivě hrubé chyby v obraně, velký počet technických chyb a nízká úspěšnost střelby 1G 16% 6T

Schut- náš nejlepší hráč,výborné nasazení ve všech činnostech 8G 72% 1T

Mezek- svým přístupem týmu moc nepomohl 2G 26% 1T

Knakal- bojovný a obětavý výkon 5G 45% 2T

Sedláček- dobré nasazení, nižší úspěšnost střelby, bez střídání 3G 37% 0T

Bartoš- dva vybojované 7 m hody a jeden gól za 60 minut = 1 plusová akce za 20 minut !